[Q] Prestigio multiphone PAP3400 Stock Rom

Search This thread

Kazek555

New member
Jun 3, 2014
4
0
Witam!
Przypadkowo usunąłem plik systemowy z mojego Prestigio PAP 3400 i telefon zatrzymuje się na logo Prestigio. Czy ktoś mógłby wysłać mi Stock Rom do tego telefonu??? :) Proszę :)

Hello!
I deleted the system file from pap3400. Can someone send me a Stock rom for Prestigio PAP3400 DUO? PLEASE :)
 
Last edited:

jtrz

Member
Dec 31, 2013
46
137
jtrz.pl
Witam!
Przypadkowo usunąłem plik systemowy z mojego Prestigio PAP 3400 i telefon zatrzymuje się na logo Prestigio. Czy ktoś mógłby wysłać mi Stock Rom do tego telefonu??? :) Proszę :)

Hello!
I deleted the system file from pap3400. Can someone send me a Stock rom for Prestigio PAP3400 DUO? PLEASE :)

Nie wiem czy da się uratować ten telefon, powiedz który dokładnie plik usunąłeś. Możliwe, że pomoże ci ten package:

mediafire.com/download/14gtihf6seqevix/update.zip
sorry że bez linku ale zanim nie napisze 10 postów, blokują mi linki

Nie wypakowuj zipa!

Wrzuć go na kartę SD, włóż ją do telefonu, po czym uruchom go w trybie recovery (przytrzymując POWER i VOL+).
Potem dajesz install from SD i odnajdujesz go na karcie.
 
  • Like
Reactions: Kazek555

Kazek555

New member
Jun 3, 2014
4
0
Nie wiem czy da się uratować ten telefon, powiedz który dokładnie plik usunąłeś. Możliwe, że pomoże ci ten package:

mediafire.com/download/14gtihf6seqevix/update.zip
sorry że bez linku ale zanim nie napisze 10 postów, blokują mi linki

Nie wypakowuj zipa!

Wrzuć go na kartę SD, włóż ją do telefonu, po czym uruchom go w trybie recovery (przytrzymując POWER i VOL+).
Potem dajesz install from SD i odnajdujesz go na karcie.


Nie pamiętam dokładnie, ale na pewno bootanimation.zip. A jeden folder chciałem zmienić na R/W i wtedy zaczęły pojawiać mi się komunikaty np: proces android przestał działać, proces browser przestał działać itp... Miałem zrobioną kopie zapasową ale to nic nie dało...

PS:
Twój plik nie chce mi się zainstalować, jest jakiś błąd..
-- Install /sdcard...
Installing update...
assert failed: file_getprop("/system.build.prop"
, "ro.build.fingerprint") == "alps//:4.2.2/JDQ39
/1378696766:user/relase-keys" | | file_getprop("/system.build.prop"
, "ro.build.fingerprint") == "alps//:4.2.2/JDQ39
/1386057208:user/relase-keys"
Instalation aborted.

Please continue to update your system !
 
Last edited:

slimhunter

Senior Member
Mar 15, 2012
168
23
34
Sardinia
slimhunter.wordpress.com
Can you help me? I have a Prestigio PAP3400 Duo and even after all wipes it boots and stops at the gps screen, the one which shows the features of the phone.
Could you hand me some guidelines in english for flashing the stock rom?
 

jerzuk

New member
Dec 8, 2014
1
0
I have the same problem as slimhunter. When I turn my phone on it stops on the navigation add screen. Can somebody give stock rom of Prestigio PAP 3400 Duo? I'd searched whole net and didn't found nothing :(
 

Top Liked Posts

  • There are no posts matching your filters.
  • 1
    Witam!
    Przypadkowo usunąłem plik systemowy z mojego Prestigio PAP 3400 i telefon zatrzymuje się na logo Prestigio. Czy ktoś mógłby wysłać mi Stock Rom do tego telefonu??? :) Proszę :)

    Hello!
    I deleted the system file from pap3400. Can someone send me a Stock rom for Prestigio PAP3400 DUO? PLEASE :)

    Nie wiem czy da się uratować ten telefon, powiedz który dokładnie plik usunąłeś. Możliwe, że pomoże ci ten package:

    mediafire.com/download/14gtihf6seqevix/update.zip
    sorry że bez linku ale zanim nie napisze 10 postów, blokują mi linki

    Nie wypakowuj zipa!

    Wrzuć go na kartę SD, włóż ją do telefonu, po czym uruchom go w trybie recovery (przytrzymując POWER i VOL+).
    Potem dajesz install from SD i odnajdujesz go na karcie.