Attend XDA's Second Annual Developer Conference, XDA:DevCon 2014!
5,734,299 Members 48,621 Now Online
XDA Developers Android and Mobile Development Forum

Developers!!!

Tip us?

Exanies
Old
(Last edited by Exanies; 6th January 2014 at 04:25 PM.)
Junior Member - OP
Thanks Meter 2
Thumbs down Developers!!!

Dziękuje za pomoc jaką od was otrzymałem = 0
Widzę że posiadacze LG P920 mają problemy użytkowników w dupie, odpowiedzą co najwyżej po 3 miesiącach albo w ogóle jak w moim przypadku...
Prosiłem o pomoc związana z CWM bootloop nie otrzymałem odpowiedzi, prosiłem o backup nikt nie wrzucił.
Poprostu kompletne 0 już wolałbym mieć galaxy S z dobrymi developerami niż z noobami.
Dziękuje noobs.

michalsk11
Old
Junior Member
Thanks Meter 6
Quote:
Originally Posted by Exanies View Post
Widzę że posiadacze LG P920 mają problemy użytkowników w dupie, odpowiedzą co najwyżej po 3 miesiącach albo w ogóle jak w moim przypadku...
Prosiłem o pomoc związana z CWM bootloop nie otrzymałem odpowiedzi, prosiłem o backup nikt nie wrzucił.
Poprostu kompletne 0 już wolałbym mieć galaxy S z dobrymi developerami niż z noobami.
Dziękuje noobs.
wyluzuj to juz stary tel nie każdy ma czas na śledzenie forum
The Following User Says Thank You to michalsk11 For This Useful Post: [ Click to Expand ]

niko22225
Old
niko22225's Avatar
Senior Member
Thanks Meter 60
Quote:
Originally Posted by Exanies View Post
Dziękuje noobs.
luckily my language is similar to yours so i can understand.. only noob here is you for making such a thread. no one is paid here to help you. get a life
The Following User Says Thank You to niko22225 For This Useful Post: [ Click to Expand ]
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes