Hungarian language translation. Magyar nyelvi csomag...

Search This thread

Shady313

Retired Recognized Developer
Dec 14, 2008
1,237
26
33
Vác
Nagyszeru...

Atneztem ami linket kuldtel ugy tunik tudom hasznalni de egyesevel kell atirnom a file okat az eltero felbontasu verziok miatt qvga rol wvga ra es rengeteg string van benne. legalabb annyiban segit hogy nem kell mindent nekem forditanom mint ahogy terveztem eredetileg igy egy picit talan gyorsabb lesz a munka koszi...

majd en is feltoltom a 4 shared accountomra tukornek... ha gondolod...

4shared-en nekem is fent van minden, köszi :) Majd olyan formát vesz fel minden mint az előző romomnál (mint azt az aláírásomban lévő linken láthatod).

Jelenleg az Office 2010-el szívok sokat, de remélhetőleg holnapra meg lesz a magyar nyelv. Elképzelhető, hogy még a mai nap folyamán teszek fel pár screenshotot, csak ízelítőként, hogy tudjátok: a project él :) Remélem elégedettek lesztek, az egyetlen hátulütője max. annyi lehet, hogy az én romomhoz készítem így gyak. megkell vele békélni, hogy nincs se Manila se egyéb felesleges sz@r a romban :) De a konyhám közzétételével mindenki próbálkozhat, gyakorlatilag egy félmagyar verzió is több lenne mint a semmi.

Nah majd később, most megyek alkotni, hali!

Szerk: rengeteg dolgot kell még frissítenem, gyakorlatilag 5 fájl van még hátra de elég húzós menet lesz, remélhetőleg az éjjel folyamán vagy legkésőbb holnap estére befejezem.
 
Last edited:

csaby9

Member
Aug 15, 2009
11
0
Dombóvár
Izgatottan várjuk.
A magyarítást ha lehet, gondolom többen is szivesen kipróbálnánk más romokon is.
Ezért ha lehet légyszives tedd fel külön a rom nélkül is.
Sok sikert a további munkádhoz.
 

Shady313

Retired Recognized Developer
Dec 14, 2008
1,237
26
33
Vác
Izgatottan várjuk.
A magyarítást ha lehet, gondolom többen is szivesen kipróbálnánk más romokon is.
Ezért ha lehet légyszives tedd fel külön a rom nélkül is.
Sok sikert a további munkádhoz.

Aki kiszeretné próbálni majd leszedi a konyhámat és kiveszi belőle a resource fájlokat. Nem ajánlom más készülékeken használni, ugyanis én nem Interwrite fordítást készítek (de legalább nem lesz lassú és inkompatibilis) :)

Xperia romjaim ha minden igaz holnap már felkerülnek, köztük a magyar is :) Már tesztelgetem és eddig mindent rendben találtam.
 
D

donottouch

Guest
Vigyazzatok az interwrite al license vedett en mar egyszer megjartam egy romommal igaz akkor meg mas neven voltam itt lelottek mint a galambot.... csak azert mert 4 progit belefoztem a romomba nem is voltak torve sem elore aktivalva a felhasznalonak kellett volna gondoskodni errol de en lettem buntetve .....
 

Shady313

Retired Recognized Developer
Dec 14, 2008
1,237
26
33
Vác
Vigyazzatok az interwrite al license vedett en mar egyszer megjartam egy romommal igaz akkor meg mas neven voltam itt lelottek mint a galambot.... csak azert mert 4 progit belefoztem a romomba nem is voltak torve sem elore aktivalva a felhasznalonak kellett volna gondoskodni errol de en lettem buntetve .....

Ha már ennyire féltik a munkájukat akkor miért nem készítenek gyakrabban frissítést? Ez meg a felhasználó panasza lehetne, vagy még jobb miért nem készítenek ők maguk romokat? Gyári rom, lefordítják feltöltik, így a programok/rendszer és a nyelvi fájlok mindig összhangban lennének. Biztosan megtudnák oldani hivatalos úton is. Bár csodálom, hogy az xda még él, ugyanis itt a legtöbb munka jogsértéssel jár, de erről nem mi tehetünk, hanem a lusta gyártók.

Egyébként mivel büntettek?

Szerk: Sőtt egyáltalán miként jöttek rá, csak nem ők is a te romjaidat használták? :D - no meg az alapján is... én is restoratorral bűvészkedek a mui fájlokban és a nyelv szabad, lehet te is pont ugyanúgy fordítanád :) Szóval nem világos.

Szerk 2: holnapra már biztosan felkerül a magyar nyelvű romom is, a konyhát még nem garantálom, több nyelvet elszeretnék még készíteni a magyaron kívül jelenleg már 3 nyelv elkészült
 
Last edited:

Shady313

Retired Recognized Developer
Dec 14, 2008
1,237
26
33
Vác
Nos végre nagy nehezen elkészítettem a magyar nyelvet (3 napig nem aludtam, de nálam ez megszokott romkészítésnél :D)

Képek hamarosan jönnek, a romok feltöltése folyamatban van a topikomban!


Szerk: Feltöltve: link
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    42.1 KB · Views: 379
  • 2.jpg
    2.jpg
    48.6 KB · Views: 339
  • 3.jpg
    3.jpg
    44.7 KB · Views: 305
  • 4.jpg
    4.jpg
    85.8 KB · Views: 231
Last edited:

csaby9

Member
Aug 15, 2009
11
0
Dombóvár
Köszi a gyors és remek munkát,eddig minden jól működik a fordításban se találtam eddig semmi hibát.
Mégegyszer köszi!!!
 

22100

Member
Aug 4, 2009
10
1
Már vagy 3 órája nyúzom. Nincs nagy bajom az angol romokkal, de azért jó olvasni: "Beállítások" :) Amúgy nekem gyorsabbnak és stabilabbnak tűnik, mint amit eddig használtam. Most elkezdem a programokat telepíteni. Köszönöm és gratulálok!
 
D

donottouch

Guest
Gyonyoru munka Shady313 gratulalok ugy latom nem en vagyok az egyetlen aki magyar forditason dolgozott :D :D csak valakinek el kellett kezdeni a nemletezo dolog terjeszteset . :D

A kerdesre miert nem keszitenek frissebb forditasokat nemtom a valaszt es hogy miert nem ms kesziti megugysem...
na en megyek szetszedem a laptopom havi portalanitasra...
 
Last edited:
D

donottouch

Guest
Azt hiszem Shady313 utan nekem mar nemsokat van mit csinalnom o nagyleptekben elottem futott meg mielott en elkezdtem es az elso allomanyokat feltoltottem...nem is igen kezdtem volna el ha joanyam mar nem ajandekoz el 2 windows mobilt ezelott "mert nem tud a telefon magyarul"....
na mindegy...
 
Last edited:

22100

Member
Aug 4, 2009
10
1
Akkor itt befejezed? Angolból is van többféle és csiszolni kell mindegyiket :). Az új verziók pedig mindig adhatnak munkát, nem? Ha be is fejezed, ezt azért mégis Te kezdted! Neked is és Shady313-nak is köszönöm(-jük)!
 
D

donottouch

Guest
Akkor itt befejezed? Angolból is van többféle és csiszolni kell mindegyiket :). Az új verziók pedig mindig adhatnak munkát, nem? Ha be is fejezed, ezt azért mégis Te kezdted! Neked is és Shady313-nak is köszönöm(-jük)!

az hogy befejeztem az tulzas de shandy313 tenyleg elottem jar a magyar verziokkal en nem hasznaltam fel semmilyen elozoleg magyaritott verziot ami a diamond korszakbol megmaradt nalam sajat magam kezdtem el egyesevel forditani a mui fajlokat ami idobe telik meg akkor is ha a szovegek mar megvannak...:p
 

Shady313

Retired Recognized Developer
Dec 14, 2008
1,237
26
33
Vác
Nekem ez már régebben futott project volt, sokáig is tartott, ugyanis én ezt még az Artemisemre kezdtem el a fájlok nagy része felhasználható volt onnan.

A 6.1-es fordítások nekem sokszor olyan "magyartalannak" tűntek, azokat felhasználni mankóként/segítségként nem mindig lehet. Előfordult, hogy bele bele néztem más fordításokba, ugyanis kerestem egy pontosabb megfogalmazást, de másolni azokat nem is lehet (mert ez ugye 6.5) és nem is éri meg. Csak induljunk ki egy mindenki által sokszor látott kiírásból. Mégpedig a 'Today'-ből (ami mostmár Home), egyszerűen magyartalan szó szerint fordítani, nekem sosem hangzott jól a 'Ma' képernyő. Nálam ezért lett ez 'Asztal'. De ha van valakinek jobb ötlete, szívesen fogadom, bármikor módosíthatom bármelyik kiírást, szinte már fejből tudom, hogy mit hol találok meg :) Ez másra is igaz nem csak a Today-re.

Remélem segítettem sok honfitársamnak! :)

Minden jót!
 

sutyi

Senior Member
Jun 27, 2009
179
5
dieselgarage.hu
sziasztok!
először is bocsi hogy nem egészen a témához szólok hozzá, de ezt nem hagyhattam ki:D jó látni végre egy nagyrészt magyar topicot. egy kis magyar szöveg a fórumon és az xperián:D csodás.

másodszor sok sikert mindenkinek, bármit is csinál:)
 

csaby9

Member
Aug 15, 2009
11
0
Dombóvár
Egy kis segitséget szeretnék kérni.
szeretném a mui file-okat kimásolni a windows mappábol de nem engedi mert használatban van.Ha valaki tudja, hogy hogyan lehet kimásolni az légyszi segitsen.
Amugy shady313 romjárol van szó amiből szeretném a mui file-kat felhasználni.
A rom stabil gyors a magyarítás pedig tökéletes nagy gratuláció hozzá a készítőnek.
 
D

donottouch

Guest
probald total commanderrel ha azzal sem megy akkor remenytelen mert akarcsak az asztali windows lezarja a fajlok elereset fokepp ha rendszerfajl
 

Top Liked Posts

  • There are no posts matching your filters.
  • 1
    Persze, elégedetlenek mindig lesznek, mert azt a legkönnyebb, de néhányan már biztosan vagyunk akik elégedetten próbálnánk ki a referenciát! :)