Unhappy HELP Lark freeme 70.1/Coby Kyros 7015 Dead

Polski:

Cześć.
Mam poważny problem a mianowicie, kiedyś lark działał normalnie miał fabrycznego androida 2.3.3. Z czasem zaczą sie trochę mulić więc postanowiłem wgrać CWM5, ale poszło coś nie tak a mianowicie po wejściu w recovery pojawiał się jedynie napis fastboot mode i tyle mimo to tablet nadal działał. Głupio postąpiłem i przez program FWDN postanowiłem na nowo wgrać androida i niby wgrało ale przy próbie włączenia tabletu pokazywało tylko logo Coby i tak potrafił wisieć do usranej śmierci. Coś tam z czasem kombinowałem nie pamiętam już co i teraz tablet się nie włącza jedynie komputer wykrywa go jako "Fastboot interface (Google USB ID)" z tego co wiem jest uwalony boot i tu moje pytanie jak go naprawić.

P.S. tablet ma lutowaną kość pamięci nie ma wewnętrznej karty pamięci jak w niektórych tabletach, jeśli jest taka potrzeba mogę umieścić opis wszystkich naklejek i pinów z płyty głównej tabletu.

English: (google translate):

Hi there.
I have a serious problem namely lark function normally once had a factory android 2.3.3. Over time, they started a little mule so I decided to upload CWM5, but something went wrong namely the entry into recovery appeared only sign fastboot mode and many still continue to operate the tablet. I acted foolishly, and the program FWDN decided to re-upload the android and like wgrało but when you try to turn the tablet it showed only the logo Coby and so he could hang the usranej death. Something was up to the time I do not remember what, and now the tablet will not turn on only the computer recognizes it as "Fastboot interface (Google USB ID)" from what I know is stoned boot and here my question is how to fix it.

P. S. Tablet is soldered memory chip does not have internal memory as in some tablets, if necessary I can put a description of all the stickers and pins from the motherboard tablet.