• Introducing XDA Computing: Discussion zones for Hardware, Software, and more!    Check it out!
  • Fill out your device list and let everyone know which phones you have!    Edit Your Device Inventory
D
Reaction score
248

Profile posts Latest activity Postings Device inventory Achievements About

• προσπαθησα να στο στειλω και σε προσωπικα αλλα ειμαι τοσο νουμπας που δε μπορεσα να κανω κατι για αυτο
    Φιλε μου καλησπερα,αποτι ειδα εισαι ελληνας...χρειαζομαι τη βοηθεια σου.

εχω ενα htv touch cruise 2 το οποιο κολλαει απο εχτες το βραδυ με το που παω να βαλω το pin της καρτας sim moy.
    Απο οτι καταλαβα πρεπει να κανω hard reset...
    το κινητο μου το αγορασα απο εδω:
    http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=13657

οπως καταλαβαινεις το προβλημα μου ειναι με το copilot.
    φοβαμαι οτι αμα κανω hard reset θα χασω το προγραμμα.
    και θελω να το εχω το προγραμμα αυτο με ελληνικους χαρτες και με ελληνικη φωνη.
    μπορεις να με βοηθησεις,να με συμβουλεψεις?
    Ο λόγος που δεν βάζω το μανιλα στις ρομ μου είναι ότι καταλαμβάνει αρκετό χώρο και βαραίνει το σύστημα. Δεν ταιριάζει και με τα νέα κουμπιά στα wm6.5x και δεν το χρησιμοποιώ γενικότερα. Υπάρχει άλλωστε cab εδώ στο φόρουμ, το οποίο λογικά θα λειτουργεί, αφού όλα τα άλλα πακέτα που χρειάζεται το μανίλα είναι ήδη εγκατεστημένα.
    Το έχεις δοκιμάσει?
    Μήπως σου είναι ευκολο να συμπεριλάβεις στην Ελληνική Rom σου TouchFlo και Manila.
    Σ' ευχαριστώ
    ara einai 2 diaforetikes diadikasies...ok,tha sou steilw aurio pali gia na to dieuthetisoume...euxaristw para poly gia to support.....kalo brady kai tha ta poume aurio elpizw:) kai pali thanks
    do not use this RUU for anything other than SPL flashing (i.e. hardspl or stock spl restore)!!! nothing other than SPL's made by Olinex team (using OliNex custom cert, which is not public) will flash to make SSPL more secure. if you want to flash some other rom, then use shipped RUU or customRUU if you need to flash cooked ROM.
    auto edw akribws den katalabainw:)
    opote kanw ta bhmata pou lene ....kai se kapoia fash m zhtaei to SPL na anoiksw to ROM ?auto den katalabainw akribws... pws tha sugxrwnistoun
    to SPL prepei na einai sumbato kai me to rom sou? an nai ,exeis esy kapio diko sou SPL pou mporw na katebazw wste na einai sumbato me to link pou molis eftiakses?
    wraia...dhladh an ta kanw thewritika ola etsi opws ta leei ,den tha antimetopisw problhma..alla oles autes tis sintomografies pou anaferete den mporw na tis katalabw....ekei dyskoleuomai
    ok...opote katebazw auto to SPL apo to link pou sou edwsa.....to kanw update kai meta otan teleiwsei auto,bazw to diko s update me ta 6.5? etsi paei to pragma?..thanks gia to anebasma tou link
    parepiptontws phga na katebasw to diko sou to greek to 23518 wm6.5 kai to rapidshare den litourgoi,an mporeis kapws na m to steieleis kai na m peis bebaia ti na kanw gia na to perasw:p
    ela,nomiza eixes bgei apo to site.... loipon phra prin 2 meres to touch cruise opws katalaves kai thelw na balw ta wm 6.5 ta mega h opoiadhpote... :)
    alla re gamwto ,mpainw kanonika sto updater kai kollaei kai to pc kai h othonh sto 0% progress...kai sto telos bgainei message sto updater to pc ERROR 262 connection problem
    SUNEXEIA Omws...den exw kataferei na arxisw to update twn newn wndows kan.ksereis ti mporei na ftaiei? san na m petaei to USB den kserw
    geia sou....exw merikes erwthseis gia to lolite re c...kai eida eisai ellhnas kai epeidh den katalabainw tipota apo auta pou lene sto site,mporeis na me help?
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…