efsane
Reaction score
87

Profile posts Latest activity Postings Device inventory Achievements About

• Hi,

Since a couple of day's I'm using the HTC Touch Pro T7272. I got the phone at T-Mobile and it is sim unlocked. No actually I got used to the Himalaya ROM Version: CRCs PHKv12r9 with radio version 1.47.00.10 (sorry if I appear old fashioned).
    However I really like the speed of this version and the way it works. Now I wonder if it is possible to run this ROM also at a T7272? Is it?

I managed to get Energy Rom 1.2 working on the T7272 but the handling is even slower than my old HERM300!

Any good advice?

Thank you in advance and
    best regards,
    Jo.
    Selam arkadaşım şuan saatin kaç olduğunu bilmiyorum inadına araştırıyorum yok yok..
    Bende htc herald p4350 turkcell cihaz var. ilk geldiğinde WM5 vardı üzerinde daha sonra uprage yaptım herşey normaldi.. Ta ki bu site ile karşılaşana kadar. Aserg WM6.1 adlı oynanmış bir rom buldum yükledim herşey yine çalışıyor daha önce türkçe kullandığımdan ingilizcesinden sıkıldım 6.1 in üzerine türkcelin sitesinde olan yamayı yükledim sonra cihaz ağırlaştı ve ne türkçe nede ingilizce oldu.. Daha sonra defalarca denememe rağmen WM6 ya geri çeviremedim. Offical htc nin WM5 şini buldum yükledim çalışıyor ama WİFİ çalışmıyor. WM6 yükledim yine çalışmıyor. herşey çalışıyor wifide problem var registry ile oynanıyormuş baktım ama anlamadım. Yardımcı olursan gerçekten rahatlıyacağım.
    Teşekkür ederim.
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…