Lechux
Reaction score
68

Profile posts Latest activity Postings Device inventory About

• Cześć, próbuje twoich romów i są magicznie boskie . Mam tylko jedno pytanko co do baterii, bardzo szybko uciekają z niej ''procenty'' poziom mocy spada bardzo szybko. Ramo telefon mam naładowany do 100%-posłucham muzyki 20 minut i mam 78-80% baterii. Jest jakaś rada na to ? Pozdrawiam.
    Cześć, próbuje twoich romów i są magicznie boskie :) . Mam tylko jedno pytanko co do baterii, bardzo szybko uciekają z niej ''procenty'' poziom mocy spada bardzo szybko. Ramo telefon mam naładowany do 100%-posłucham muzyki 20 minut i mam 78-80% baterii. Jest jakaś rada na to ? Pozdrawiam.
    hey brotha,

I want to buy you a pespi but your can doesn't appear to work for me. Also, sorry about your country's tragic loss.
    no to może być ciekawie. np. mam teraz X826, plus GTX Sense 2.5, Dark Ninja White Theme, nowe ikony, taskbar, slider, plus trochę softu, a zużycie ramu mam ok 47%. romik śmiga jak trzeba:) a tu proszę, może być jeszcze lepiej.
    szczerze mówiąc, raczej nie wrócę już do romów agenta. uważam, że podobnie jak nrg, robi romy taśmowo, dla zbyt wielu urządzeń i bez porządnych beta testów.
    BTW. dzięki za świetne ikony, używałem ich wcześniej.
    cześć, śledzę twoją rozmowę z agentem_47 na temat zużycia ramu. napisałeś że próbowałeś już romu UnOff. sam używam już od jakiegoś czasu X826 i bardzo sobie chwalę. mógłbyś porównać te dwa romy? który według ciebie jest szybszy? bo jak dla mnie X826 to najlepszy rom jaki miałem, a próbowałem chyba wszystkich. z valkyrie już dałem sobie spokój, bo lubię czyste, jak najbliższe stokowym romy.
    pozdrawiam rodaka.
    as a big fan of your work, i resized a few of my favorite walls, too.
    maybe you're interested in them, so i've uploaded the package here
    greets, demanzke
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…