• Introducing XDA Computing: Discussion zones for Hardware, Software, and more!    Check it out!
mistm
Reaction score
13

Profile posts Latest activity Postings Device inventory Achievements About

• Cauves, neboj, ja si te pamatuju :)

rozhodne to neni tezke.... Proste pretahni knihovnu pomoci drag&drop do toolboxu ve visual studiu (ja pouzivam 2008cku). Jinak samozrejme musis mit WinMo SDK, abys mohl udelat vubec project pro PocketPc. Hodne stesti, kdybys neco potreboval, tak se ozvi... Martin
    Ahoj, tady Tommy (chodil jsem na GnK, do Cecka a meli jsme spolu kurz informatiky ;-) ). Koukal jsem na tvuj programek Tasks Manila a na to, ze jsi pouzil .NetCF Library (Manila Interface SDK). Moc se mi libil a vzhledem k tomu, ze mam taky HTC TP2 a ze jsem chtel (spis jen tak ze sportu) taky nejaky programek pro WM zkusit udelat, stahnul jsem si tuhle knihovnu taky, ale nejak jsem se zasekl na tom, ze nevim, jak knihovnu naimportovat (nebo co se s ni dela) do Visual Studia, abych s ni mohl pracovat. Proste nejak vubec nevim, jak se takova externi knihovna pouziva. Chtel jsem te proto poprosit, jestli by jsi mi to nemohl zkusit popsat (jestli to neni tezke), nebo mi aspon dat link na nejaky navod (na netu ani v napovede jsem totiz nic k tematu nenasel...). Sorry ze otravuju a predem diky za odpoved. Kdyztak muj email je [email protected] popripade klidne mi napis na ICQ: 280543698. Nebo mi klidne napis i sem pres PM. Díky, Tommy.
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…