• Introducing XDA Computing: Discussion zones for Hardware, Software, and more!    Check it out!
OndraSter
Reaction score
272

Profile posts Latest activity Postings Device inventory Achievements About

• z...
    Potřeboval bych radu, když otevřu soubor s tvoji kuchyňí osKitchen-v1.4-rc3-com2 (ale i osKitchen-v1.4-rc3-com1 a csy2-kitchen) a chci otevřít osKitchen, zobrazí se mi error: Správná incializace aplikace (0xc0000135) se nezdařila. Klepnutím na tlačítko OK můžete aplikaci ukončit. Co mám dělat aby se mi kuchyň otevřela??? Dík moc za radu...
    Mám Windows XP...
    nazdarek
    mam dotaz flashnul sem si na foun ROMku By jjblaster3 a nejak se m inezobrazuji prichozi hovory. naskoci mi tabulka se slidem, ale nezobrazi se cislo. nevis cim by to mohlo byt??
    dikec
    Hello Sir
    can u plz guide me,how to use the SYS files used for ervius kitchen,in osbuilder kitchen.Asked a lot of people out here,but till date no body helped.hope u will help me out.
    regards
    Ahoj Ondro,

nějak se nemůžu dopídit na WM 6,5 Czech pro Touch HD věděl by jsi o někom? Díky moc za odpověď.
    Radek
    čus Ondro,
    Chtěl jsem se zeptat, jestli tu ROMku 6.5 už máš hotovou, ptz jsem to nějak nepochopil z toho tématu. A pokud ano, tak kde případně najdu link. Měl jsem nainstalovanou tu beta verzi, ale padali mi tam hovory a tak. Tak jsem to dával pryč. Tak pokud už je to stabilnější tak bych si jí tam zas rád hodil. dík moc za info
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…