• Introducing XDA Computing: Discussion zones for Hardware, Software, and more!    Check it out!
P
Reaction score
1

Profile posts Latest activity Postings Device inventory Achievements About

• tak přesně jak jste říkal. vyreklamovat mi to vyreklamovali, ale nekvalitně. Takže sem se rozhodl ho vyčistit sám a zatím musím říct, že žádný prach. Takže ještě jednou díky:)
    Určitě asi v první řadě využiju záruku, kterou mám a pošlu to do servisu. Kdyby byl přístroj nekvalitně vyčistěn, tak bych se popřípadně ozval. Určitě bych si na to sám asi netrouf. Ale určitě využiju reklamaci nejprve. Zatím díky za rady, které mi určitě pomohly. Jakmile se mi přístroj vrátí, tak se ozvu jak to dopadlo.
    Uz jsem jednou reklamoval HTC telefon bez plomby a proslo to v pohode - je to risk. Ale z me vlastni zkusenosti vim, ze kdyz jsem pristroj poslal na vycisteni do servisu (coz je take moznost a pote provedete proces se silikonem), tak to neprovedli dokonale, na slunci nebo silnem svetle byl pod dotekovou vrstvou stale prach. Spoleham se jen na sebe. Verim, ze to zvadnete. Je k tomu potreba trpelivost a precizni ruce. Odkud jste, pokud byste mel zajem, muzu Vam to opravit za malou financni castku. Problem spolecnosti HTC je, ze dela uzasne pristroje, ale obcas s nedokonalostmi. Ja jsem nyni s TD2 velice spokojen.
    Díky moc za odpověď. Ještě bych se chtěl zeptat, zda mi to vyreklamují, když je to v záruce. Určitě sem chtěl sám to rozebrat, ale právě když mám přístroj v záruce tak mám strach že bych poškodil plombu, nebo nějakou pečeť, která je na jednom ze šroubků.
    Dobry den, urcite bych mohl, jde o to, ze prach, který je mezi dotekovou plochu (digitizerem) a zobrazovaci jednotku (displejem) se dostava dovnitř skrz vnější mezeru (ktera je cca 0,2 - 0,5mm široká viz foto) kolem rámu zařízení a dotekové vrstvy a dále skrz nedokonalou prilnavost dotekove vrstvy k ramu (vadné přilepení a utěsnění). Takze pokud mate prach pod dotekovou vrstvou, je potreba rozebrat pristroj, radne odstranit prach na vnitrni strane dotekove vrstvy a displeje pomoci stlaceneho vzduchu a stetecku a lupy pri silnem osvetleni (např. halogenova lampa), pote smontovat přístroj a ihned utesnit vyse zminenou mezeru neutralnim pruhlednym silikonem (nejlepe podel cele obrazovky). Muzete na to pouzit ostre drevene páratko. Zbytek neutralniho silikonu lze velmi dobre otrit hadrikem. Prach se uz vubec neobjevi a pristroj je dokonaly. :)
    Zdravím, narazil sem na váš článek ohledně prachu v displeji. Nejsem zrovna aktivní v angličtině, tak sem se chtěl zeptat, jestli by jste mi nemohl vysvětlit ve zkratce o co přesně jde. Mám stejný problém, tak hledám, jaké je nejlepší východisko. díky Luboš
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…