skodann
Reaction score
160

Profile posts Latest activity Postings Device inventory About

• Eu ma gandeam sa pun al lui Energy.....
    Dar si Blackdragon merge si instalez Cookie Home Tab separat...am citit ca se poate instala ulterior.
    O sa incerc sa il schimb ROM-ul doar k muncesc de la 8-18...si seara este cand nu am chef de calculatoare...(lucrez tot pe calculator 10 ore)..mai ies undeva...mai una alta si na...:D
    Oricum daca reusesc acum in weekend sa-l schimb o sa iti scriu despre ce am facut.
    Weekend placut si mersi ca ai rabdare cu astia mai noob :p
    Salut.
    Setvolume is included but avoiding issues can be activated manually simply clicking on it's icons, it will be disabled again after a soft reset, so if got some bugs from that app, you can simply don't use it.

Asta spune in descrierea romului. Eu ti-as recomanda romul Blackdragon sau romul Millski, merg amandoua superb
    mai exact este cand am sunet pe youtube si alteori cand nu am....dar interesant ca playerul media are sunet....la fel si alte aplicatii care au sunet.
    Ma gandesc sa nu fie ceva corupt in instalarea rom-ului sau a clientului de youtube.
    salut, exemplu la youtube...uneori am volum...alteori nu...si cateodata chiar imi si da eroare la video....dau un soft reset si merge apoi.
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=594151 - asta e linku.
    am instalat versiunea asta XT_Grid_EVO_2_5B.rar
    Description: XannyTech Grid Evo 2.5B with htc messaging+MSVC
    Pun si un link cu eroarea care imi apare pe youtube aproape zilnic trebuind sa fac soft-reset. Cu volumu in schimb nu am ce sa pun:D, este cand merge si alteori cand nu merge :confused:
    http://freestorage.ro/qwmlfbq76ju6
    da-mi linkul de la romul ala , sa vad ce versiune este , pentru ca in fuynctie de versiune si de ce mai are instalat sunt diferite caburi de htcvolume. Sau maI EXACT SPUNE-MI CE PROBLEMA AI LA VOLUM
    salut,
    nu am stiut k e blocat la PM, scuze.
    am un HD si mi-am bagat un ROM pe el de la Xannytech 2.5 ceva de genu...
    dar la volum imi face figuri....nu este ceva fix?..sau ceva sa-l fac k e misto ROM-u dar daca nu pot sa o rezolv nu stiu ce rom sa pun.
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…