• Introducing XDA Computing: Discussion zones for Hardware, Software, and more!    Check it out!
TAEL
Reaction score
109

Profile posts Latest activity Postings Device inventory Achievements About

• اقا این tael.ir که چیزی توش نیست خالیه
    سر کاری بود؟
    :d;)ببیخشید مسیجم سه تیکه شد اخه بیشتر از 1000 کارکتر قبول نکرد
    الان 1 ماهه من رام شما را نصب کردم و به دوستان وهمکارانم معرفی کردم همه این رامو نصب کردند حتی اونای که انرژی ریخته بودند همه اومدند ومن این رامو براشون ریختم همه تو کفش مودند /خیلی برات تبلیغ کردم/چند نفری دیاموند 2 دارند می خوان گوشیشونو بفروشن پرو بخرن فقط منتظر رام شمائیم
    خسته نباشید دست مریزاد رامت خیلی قشنگه
    منتظریما
    راستی با ماشین حسابش خیلی حال کردم-همچنین رسکو اکس پلوره-پیم بکاب-ادیت مانیلا-کلین رام-ویندوز مدیا پلیر--رادیوی زیبا
    و باطری خوشگلش حرف نداشت مثل خودت
    ببخشید یه درخواست دیگه هم داشتم البته ببخشیدا اگه میشه ایکونهای بالا را رنگی کنید مثل یاطری و یه چیز خیلی مهم اگه میشه یه کاری کنید که اگر جایی بودیم که انتن نداشتیم یا ضعیف بود صدا بده مثل موتورولا این خیلی مهمه چون تاچ پرو انتن دهیه ضعیفی داره تشکر تشکر
    من شما را تحسین میکنم وهر روز پیگیر رام شما هستم حتما نصب میکنم و باگها را به شما اعلام میکنم لطفا اگر ورژن جدید گذاشتید
    حتما به من میل بزنید تشکر بی دریق از زحمات شما ارادتمند کاووسی و جمعی از دوستان که تاچ پرو دارند
    i love you tael
    [email protected]
    یه کم باگ داره بعد از یک مدت کارکرد سنگین میشه
    بعضی وقتها هم گزارش وضعیت اب و هوا در قسمت لوکال می پره باید هارد ریست کنی ولی اگر سی تی تعریف کرده باشی نمی پره فقط لوکال میره
    در قسمت اب وهوا وقتی شب میشه باز هم خورشید را نشون می ده من در عکسها دیدم بعد از شب ماه را نشان میده
    در قسمت موزیک پلیر مانیلا اگر موسیقی بیشتر از 1 گیگ باشد اپلود نمیکنه و هنگ میکنه
    در قسمت شرخش تصویر اتوماتیک در مانیلا که گوشی را افقی میکنیم صفحه نصفه نمایش داده می شود البته نه همیشه ویه کم سنگین است و دیر عمل می کند حتی با 10 عدد عکس
    در ورژن قبلی برنامه ای بود که موسیقی را برای زنگ ادیت می کرد لطفا ان را حذف نکنید در رام انرژی ان برنامه هست
    در قسمت اس ام اس حروف فارسی به هم میریزد مخصوصا اتصال گ ک ی به سایر حروف علت ان از چپ به راست نوشتن ان است در برنامه فینگر می شود از راست به چپ نوشت؟ لطفا درست کنید خیلی حالگیریه
    من از خیلیها پرسیدم همه متفق القول از دفترچه تلفن مانیلای فابریک تاچ پرو که ورق می خورد خوششان می اید در صورت
    امکان روی ورژن جدید از ان استفاده کنید اون خیلی با کلاسه
    Don't forget c00kie's home tab v 1.7 it has a lot more features @[email protected]

Also, is there a way to minimize RAM usage? it's usually around 80Mb free D:
    I wish it'd be a little higher free RAM...

-Sense edition
    dera tael
    salam alikom
    you make a great work here, i would like ask your advice, after install i can not write Arabic also when i have sms i read some letter square.
    i see your replay to install but for my bad luck dosent work Persian and Arabic Support.cab
    you can contact me [email protected]
    please advice
    Hi Tael,thanks for your great work
    have you considered a new standard version with HTC Sense 2.1?
    one more question ,the htc message client in sense 2.5 is quite slow on my tp,how could i solve it?
    Hi Tael, thnx for the V4 ROM which I am currently downloading :)
    I have a small question, which Radio would you recommend I use with your latest ROM, I am currently using 1.13.25.55 - Roaming Hotfix from HTC (South Korea) - 11-27-09

Please note that my Touch Pro is NOT security unlocked
    Thank you, I install v3.23518 Sense Edition, but have some problems.
    Hove can show call history on home screen?
    When open keyboard, on the display is only black screen. I must open menu and then open keyboard to see something on screen.
    And what you recommend for me v3.23518 or v3.28002.
    Thank you! I am sory, but my english is bad. :)
    Hello, can you help me please.
    I have tael v3.28002 standard edition, and i can't use video call.
    Thank you.
    There's a new SENSE version for VGA that supports landscape!
    Sorry if I'm rushing you, I'm not trying to. I'm just kinda excited that there's a landscape mode for Sense now ^^
    Hey TAEL, I'm in a kind of "trouble" here. I'm from Denmark, so i speak danish (of course). But I don't know exactly how to change the layout on the keyboard (I got a HTC touch pro.) If I can get the whole OS in danish, that could be great, but I really want the keyboard layout to be the danish one.
    What code could I use from sciene(.)co(.)il/language/locale-codes.asp? And how? Please give me some kind of noob tutorial :p
    The site is from page 1, but I don't fully understand it.. (I think)
    Noob tutorial thanks :D
    I really want you to start making roms for the Rhodium aka tilt II. I loved your rom with my fuze, stock look with more under the hood ;)
    Willing to donate :)

Thanks!
    با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت TAEL جان
    واقعا ويندوزهايي كه پختي فوق العاده پر سرعت و عالي هستند
    راستش من با Raphael - TAEL ROM v3.28002 • SENSE EDITION چندتا مشكل دارم.
    1)كيبردهاي اصلي و پايه ي ويندوز را نداره كه به نظره من خيلي بده
    2)فكر كنم از برنامه ي S2U2 استفاده شده؟؟كه اگر اينطوره.خيلي بده كه نميشه به setting برنامه دسترسي داشت
    3)يه سوال؟!!ميشه TAEL جان يه توضيحي بدي كه بدونم چطور ورژن و مشخصات رامهاي شما را بهتر بشناسيم؟؟
    4)يه مشكل ديگه اينه كه player تاچ دياموند بعد چند ثانيه اجرا قطع ميشه
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…