• Introducing XDA Computing: Discussion zones for Hardware, Software, and more!    Check it out!
V
Reaction score
82

Profile posts Latest activity Postings Device inventory Achievements About

• Ahoj - mám maličkatou prosbu - zrovna sem dostal do prstíků Treo 750 (začal sem na 650 ce a pak sem měl 680, jinak teď mam HTC Himalaya a právě zmíněný HTC Cheetah) a páč má jenom WM 5 a navíc v anglině a na Himalaye mam 6.1 od Helmiho, tak sem tě chtěl požádat, zdali by jsi mi nehodil link na tvý šestkový český WM pro Treo 750. Moc by mě to potěšilo. Muselo to dát dost práce se k tomu dopracovat a obdivuju to!! Snažim se to právě vydolovat na netu - datum vidiš. No, pokud tě moc neotravuju s touhle prosbou, tam mi prosím odmailuj na [email protected] Měj se fajn a díky
    Hi,

do you plan to release another WM6.5 version for Treo 750 since there are newer builds out an a few bugs exist (e.g. buttons not working)..?

If I had a little tutorial I would do it on my own, maybe you can give a hint how you started ;)

Thank you and greetings from Germany
    Stefan
    Dobrý den, chtěl bych se zeptat pomocí jakého programu jste udělal tu ROM Wm6.1 Prof. pro Qtek 8310? Je to hodně složité udělat ROM pro Qtek 8310? Postupoval jste podle nějakého návodu?
    Předem děkuji za odpověď
    Qazer
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…